Źródło: http://grahamka.blogspot.com/2013/12/buki-orkiszowo-gryczane-na-maslance.html
Cale popoludnie korcilo mnie, aby upiec sobie COŚ. Wieczorem nie wytrzymalem, szybki przeglad szafki z makami, ksiazek z recepturami i tak oto wyszly bulki orkiszowo-gryczane na maslance. Jeszcze przed polnoca z kuchni wydobywal sie zapach swiezo upieczonych bulek. Nie jest zdrowo jesc o polnocy, na dodatek cieple jeszcze bulki, no ale jak ich nie sprobowac???Bulki o delikatnej skorce, miazszu mi...
Dzisiaj Wigilia, a wiec cos slodkiego specjalnie... ⇖ 567
Mial byc graham! Ale po otwarciu torebki z maka,... ⇖ 813
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492