Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2016/07/rzecz-o-omascie.html
Ciesze sie, ze moje dziecinstwo przypadlo na czasy, kiedy nie slyszelismy o zlym glutenie i zlych kwasach tluszczowych,kaloriach ichemii w jedzeniu - czyli wszystkim tym, co jest zmora dzisiejszych gospodyn dbajacych o zdrowie bliskich. Jadlo sie smacznie, czasem bylo bardzo skromnie, ale zawsze smakowalo. Pamietacie ziemniaki z czerwonym barszczem? Albo jeszcze lepiej: ze zsiadl...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1717
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521