Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2010/06/nalewka-wisniowa-wg-aleex.html
Pogoda calkowicie zwariowala. Żar od rana leje sie z nieba, a upalu nie lagodza zadne podmuchy wiatru. Nie znosze ekstremalnych temperatur: ani zimna, ani goraca. Źle sie wtedy czuje i najchetniej nie wychodzilabym z chlodnego mieszkania. Ale trzeba pracowac, robic zakupy, spotykac sie z ludzmi. Kiedy rano szlam do pracy, widzialam, ze na drzewach czerwienia sie nie tylko czeresnie, ale takze wi...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493