Źródło: http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2016/03/sernik-adwokatowy.html
Wieczorem, gdy sernik spedzil kilka godzin w lodowce, ukroilam kawalek (malutki kawalek) i sprobowalam. To byl najwiekszy blad... cierpialam caly wieczor i cala noc. Tak bardzo chcialam go zjesc, jeszcze jeden wiekszy kawalek. Niestety wieczorem nie mam jak robic zdjec, wiec meczylam sie caly wieczor. To zdecydowanie moje ulubione, ukochane ciasto i moglabym jesc je codziennie. Po pierwszym ...
Cudownie truskawkowe kulki mocy! W polaczeniu z... ⇖ 910
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1752
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1556