Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2010/06/kawa-po-holendersku.html
U stop gory Parkowej znalezlismy urocza knajpke. Do „Hydropatii” trafilismy przypadkiem, ale przez kilka dni wracalismy tam codziennie. Świetna obsluga, ciekawe potrawy i przepyszna kawa po holendersku. Niby nic w niej wyjatkowego, ale smakuje naprawde wysmienicie. Od pierwszego lyku stala sie moim ulubionym napojem. Mocne espresso ze spora porcja ajerkoniaku ozdobione czapa bitej smietany ni...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493