Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2014/01/428-donuty-w-wersji-klasycznej.html
Uh. Po dzisiejszych wykladach w koncu do mnie dotarlo, ze za 3 tygodnie z hakiem zaczyna sie sesja. Czas wybudzic sie z tego swiatecznego jeszcze snu, co nie bedzie zbyt przyjemne. :| No ale taki los studenta! :PA pogoda jak w marcu, zakwitaja zonkile. Czyzby nastapila zamiana por roku?Na sniadanie klasyczne donuty z maki zytniej, robione w pospiechu przed wyjazdem z samego rana (a moze racz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493