Źródło: http://rozowapatera.blogspot.com/2015/01/pani-walewska.html
Po dlugiej, poswiatecznej przerwie oraz niemoznosci patrzenia na jakakolwiek slodycz, nastepnie po zebraniu sil, nowy rok otwieram ciastem o wdziecznej nazwie Pani Walewska :).Moja mama juz od dawna prosila, zebym je upiekla. I zawsze gdy przychodzilo do planowania przyjecia, w kulminacyjnym momencie pod tytulem „a jakie ciasto”, zawsze padala propozycja „to moze Pani Walewska”. A ja, n...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Oj jak mi sie chcialo czegos czekoladowego. I nie... ⇖ 1134
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532