Źródło: http://rozowapatera.blogspot.com/2014/08/orkiszowe-ciasto-ze-sliwkami-wegierkami.html
Nie ma co… jesien bez „pardonu” usuwa w kat nasze ukochane lato. Zimno, ciemno, ponuro. W taka pogode przynajmniej mozna upiec sobie pyszne ciasto i pozniej zagrzebac sie w koldry razem z kawa.Galezie sliw uginaja sie prawie do samej ziemi – tak wegierki obrodzily w tym roku. Niezmiernie milo bylo mi pojsc z koszyczkiem do ogrodu i nazbierac sliwek az po brzegi kosza. Nastepnie...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Oj jak mi sie chcialo czegos czekoladowego. I nie... ⇖ 1134
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532