Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2013/06/kiebaski-z-grilla-z-zioami-i-zotym-serem.html
No i w sobote doczekalam sie grilla:) Wprawdzie obylo sie bez parasola ale bywaly chwile grozy, kiedy to z nieba zaczely spadac coraz to wieksze krople. Ale bylam bardzo zdecydowana, ze nic i nikt na swiecie nie zepsuje mi tego grillowania :) Na szczescie na dobre zaczelo znowu lac, kiedy w spokoju jedlismy kolacje :) Czyli chyba jakas mala czarownica ze mnie jest - czary mary pomogly hihi ;)A co ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533