Źródło: http://claudittemisscooking.blogspot.com/2014/03/imieniny.html
Mimo tego, ze Gabrys jest chory i pogoda za oknem nie zacheca do usmiechu na twarzy. To my jednak spedzilismy wczorajszy dzien dosc kolorowo. Imieniny obchodzil sam chorobek Gabrysio, dziadek Marek i tatus :)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1678
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1497