Źródło: http://malikucharze.blogspot.com/2014/09/grzybobranie-2.html
Pol dnia spedzone w lesie, niestety nie przynioslo upragnionego ogromnego kosza grzybow.Byc moze mamy malego pecha, poniewaz masa grzybow, ktore znalezlismy znow byla robaczywa,a te ktore nadawaly sie czesto byly juz nadgryzione przez lesnych mieszkancow.Oto wieksza czesc naszych zdobyczy :)Podzielcie sie w komentarzach jak Wam idzie tegoroczne grzybobranie ? :)Grzyby tak jak ost...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1539