Źródło: http://malikucharze.blogspot.com/2014/09/grzybobranie-1.html
Dzisiaj pierwszy raz w tym roku odbylo sie grzybobranie. Nie bylismy do tego do konca przygotowani, wiec grzybki zostaly przetrzymane w nieludzkich warunkach czyli w torbie, a nie jak powinny w koszyku. Przez to, grzyby nie wygladaja zbyt reprezentatywnie, wiele z nich bylo takze robaczywych.Pomimo tego, wypad byl udany. Zebralismy duzo, jak na nas kurek, co mnie najbardziej cieszy, bo jakos nig...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533