Źródło: http://www.czteryfajery.pl/2013/09/w-kuchni-emigranta.html
W kuchni emigranta bywa roznie. Najczesciej po jakims czasie zaczyna sie tesknota za normalnym (czytaj: polskim lub chocby europejskim) jedzeniem.Zjadloby sie pierogi z jagodami, schabowy z kapusta albo ogorki kiszone....W Arabii Saudyjskiej mozna by sie co prawda pokusic o zrobienie wspomnianych pierogow np. z morelami, ale to nie to samo.W takich chwilach z pomoca p...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1661
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480