Źródło: http://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2023/02/upalne-lato-kaliny-katarzyny.html
Dwa lata temu przeczytałam pierwszy tom serii Katarzyny Zyskowskiej - Ignaciak Upalne lato Marianny . Książka przypadła mi do gustu, choć sympatią do tytułowej bohaterki nie zapałałam 😉 Nie wiem, czy to tęsknota za latem, czy może chęć przeczytania zalegających książek, ale tej zimy postanowiłam sięgnąć po kontynuację serii.Po wojennej zawierusze dekret o uwłaszczeniu...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1692
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1503