Źródło: https://kochamlubiegotuje.blogspot.com/2015/06/smazytko-z-jabkiem-i-cebulka-smalczyk.html
Moj tata smazytkiem nazywal smalec ze skwarkami, ktory mama zawsze robila. Wiec i ja pozostaje tej nazwie wierna, poniewaz to taki tradycyjny smalec nie jest. Jest to bardziej smarowidlo z mieskiem, jablkiem i cebulka. Skwarki nie lamia zebow, bo wczesniej sa podduszane. Idealne z ogorkiem kiszonym lub malosolnym. Zobaczcie moja wersje :)Skladniki:1 kg miesa wieprzowego (u mnie lopatka)2 jablka2 c...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480