Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/02/saatka-z-szynka-parmenska-i-grzankami.html
Kocham takie salatki za prostote :) i robie je bardzo czesto : na sniadanie, na obiad i kolacje. Z roznymi skladnikami, z roznymi sosami.Sa pyszne, a przekonalam sie ze nawet osoby, ktore nie lubia warzyw sa zazwyczaj mile zaskoczone glebia ich smaku.Skladniki na 1 osobe :1 lisc salaty lollo rossokilka listkow salaty debolistnejniewielki kawalek salaty lodowej3-4 male list...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1707
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1508