Źródło: http://chiliandsugar.blogspot.com/2015/06/rozane-ciasto-jogurtowe-z-rabarbarem.html
Rabarbar to dziwny twor...Niby jest warzywem, a najczesciej jest uzywany w slodkich daniach, roznych ciastach, deserach...Szczerze mowiac - sama nigdy nie jadlam go w wersji wytrawnej i ciezko mi wyobrazic sobie takie danie z rabarbarem, ale moze kiedys sprobuje! ;) Jednak nie dzis...bo dzis mam dla Was przepis na przepyszne ciasto z uzyciem tego...warzywa :) W upalne dni wolimy raczyc sie lekkimi...
Czy sa u Was jeszcze wisnie? Mi niedawno udalo... ⇖ 1048
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480