Źródło: http://grahamka.blogspot.com/2013/01/razowy-orkiszowy-na-zaparce-i-zakwasie.html
Chleb wypieczony z maki orkiszowej na zakwasie pszennym ma delikatniejszy smak, lekko orzechowy. Tutaj smak zostal dodatkowo wzmocniony zmielonymi orzechami wloskimi. Pelnia aromatu wydobywa sie po ukrojeniu pierwszej kromki, zas smak jest nie do opisania - to nie jest chleb z orzechami, to jest chleb orzechowy...Oczywiscie najsmaczniejszy jest tuz po upieczeniu, posmarowany maselkiem.Cieniutka, ...
Dzisiaj Wigilia, a wiec cos slodkiego specjalnie... ⇖ 567
Mial byc graham! Ale po otwarciu torebki z maka,... ⇖ 816
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1724
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1526