Źródło: http://strefawypiekow.pl/przepis/lody-kawowe/
To sa zdecydowanie najlepsze lody jakie zrobilam. Bardzo kremowe, delikatne. Nie zamarzaja na kamien, nie ma problemu z formowaniem galek. Lodow wychodzi stosunkowo niewiele, dlatego polecam zwiekszyc porcje, jezeli macie odpowiednio duza mise. Przepis z forum cincin. Przygotowanie Jajko roztrzepac, dodac cukier, mieszac az sie rozpusci w jajku. Wlac smietanke i mleko, ponownie wymieszac. Dodac 1 ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478