Źródło: http://krzyskuchnia.blogspot.com/2019/09/jak-atwo-oberwac-owoce-rokitnika-z.html
Owoce rokitnika latwo oderwiemy od galazek lub usuniemy ogonki, obcinajac je malymi ( najlepiej ze szpicem ) ostrymi nozyczkami. W ten sposob nie pognieciemy owocow, poniewaz dojrzale owoce rokitnika sa bardzo miekkie i latwo je rozgniesc. Najlepiej jest obcinac owoce, ktore sa na galazkach, wtedy bierzemy galazke do reki i po kolei obcinamy owoce nozyczkami. Palcami trudno by je bylo ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540