Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/01/zaczynam.html
Dziekuje za mozliwosc dzielenia sie tym co lubie, co mnie interesuje, ciekawi, frapuje, drazni, inspiruje, denerwuje. Tym bardziej bedzie mi milo, jesli znajdzie sie odbiorca.Zagladam do wielu blogow. Kuchenne czasami maja to do siebie, ze emanuja takim cieplem, jakby mi podano buleczki prosto z pieca:) Do tego tez mam zamiar dazyc: by kazdy kto do mnie zajrzy,...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1720
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1522