Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2013/10/wino-z-wisni-i-porzeczek.html
To wino nastawilam juz pod koniec czerwca ale wczesniej nie podawalam przepisu bo nie wiedzialam co mi z tego wyjdzie.Teraz wiem ze spokojnie mozecie nastawiac wino do pracy w balonie a potem cieszyc sie niepowtarzalnym smakiem i bukietem aromatow.Pierwszy raz tez dodalam do wina drozdzy winiarskich wraz z pozywka dla drozdzy, chcialam sprobowac czy bedzie jakas roznica i okazuje sie ze nie ma wyc...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492