Źródło: http://tradycyjnakuchniakasi.blogspot.com/2015/06/szaszyki-z-keczupem.html
Na niedzielnego grilla polecam pyszne szaszlyki. Ja osobiscie bardzo czesto je przygotowuje i zawsze podaje je z keczupem. Kazdemu beda smakowac. Polecam!!!SKŁADNIKI:1 papryka czerwona,1/2 cukinii,3 cebule czerwone,1 ogorek,20 dag kielbasy cienkiej,ziola prowansalskie, sol,pieprz,olej,Keczup Extra Kielecki Łagodny SPOŁEM.PRZYGOTOWANIE:1. Papryke oczyszczam z gniazd nasiennych i kroje w gr...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1484