Źródło: http://moniamieszaigotuje.blogspot.com/2015/05/snikers.html
Pyszne ciasto z dodatkiem orzeszkow ziemnych. Choc nie przepadam za ciastami z dodatkiem sody to to jakos wyjatkowo mi zasmakowalo i juz kilkakrotnie goscilo na naszym stole. Moze ten slodki smak i orzeszki zabija ta gorycz sody, choc ilosc cukru nieco zmniejszylam i do budyniu nie dawalam przepisowych 3 lyzek. Gotowe ciasto musi postac ze dwa dni aby zmieklo wtedy pieknie sie kroi. Mozna je zrobi...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 11
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531