Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2017/08/sernik-z-wiaderka.html
Przepis na ten sernik dostalam od bratowej.Jest to sernik na serze z wiaderka.Ja uzylam waniliowego z wanilia.Mialam ogromne obawy bo ser byl dosc rzadki, ale wyszedl mega delikatny i puszysty.Sernik dosc mocno wyrasta wiec uzyjcie wysokiej blaszki, co prawda opada ale jak na sernik i tak jest wysoki.W przepisie jest 1 i 1/2 szk cukru, ja dalam 1 szk bo byl dla mnie za slodki.Ale jest pycha, sprob...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533