Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2017/08/sernik-na-zimno.html
Zostalo mi jeszcze troche borowek po pieczeniu drozdzowek.Zrobilam wiec sernik na zimno z przezroczysta galaretka.Ta galaretka ma to do siebie, ze fajnie widac przez nia owoce.Oczywiscie mozecie dac owoce jakie tylko chcecie, nie musi byc borowka.Na deser jak znalazl i bez pieczenia.Ten piekny talerzyk jest od Galeria Cuda Świata - antyki&designRozwin i czytaj przepis :
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533