Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/03/saatka-studencka.html
Nazywam ja tak, bo ta pyszna salatka byla dla mnie i moich znajomych rarytasem w akademiku. Goscila na wszystkich imprezach. Fakt, ze w menu skladajacym sie glownie z kanapek z serkiem topionym ze szczypiorkiem i ketchupem obecnosc kielbasy i czerwonej papryki musiala byc zauwazona ;) Ale i dzis serdecznie Wam te salatke polecam. Pomimo uplywu czasu dalej ja bardzo lubie i kilka...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1517