Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/09/przypominam-konkurs.html
To moj pierwszy blogowy konkurs i jestem troche przerazona, bo nikt jeszcze nie przyslal zadnej zupy ;)Pocieszam sie, ze mieliscie na razie zaledwie jeden dzien, a przeciez taka zupa, ktora ma wygrac to nie byle co, trzeba ja obmyslic, zaplanowac, zrobic zakupy itd.Zajrzyjcie, TUTAJsa zasady.I z wielka niecierpliwoscia czekam na pierwsze przepisy :)Czekaj...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1652
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473