Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2017/10/pralinki-z-galaretka.html
Pralinki to fajna propozycja na slodki podarunek.I tak sie stalo, Kamil zaniosl swojej wychowawczyni na Dzien Nauczyciela, ktory bedzie jutro.Takie pralinki mozna zrobic wlasnie razem z dziecmi, bo wbrew pozorom latwo sie je robi.A fajnie smakuja, wiec kazdy obdarowany bedzie zadowolony.Rozwin i czytaj przepis :
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533