Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/03/podpomyki-domowa-maca.html
Dawno, dawno temu, gdy bylam jeszcze mala dziewczynka, a Mama lub Babcia zagniataly ciasto na pierogi, czekalam z niecierpliwoscia na wszystkie skrawki ciasta jakie zostawaly i robilam sobie z nich pyszne placuszki z zabawnymi babelkami. Pamietacie ? Tez je robiliscie ? :) Jesli nie robiliscie, zachecam, to wspaniala zabawa, a przy okazji pyszne chlebki np. do aromatycznego gul...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510