Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2018/03/nie-mam-dzis-w-lodowce-zbyt-wielu.html
Nie mam dzis w lodowce zbyt wielu skladnikow do wyboru, wiec postaralam sie wykorzystac te, ktore w niej znalazlam. Wazne, ze bylo jakies warzywo
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1721
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1523