Źródło: http://agusiowesmakolyki.blogspot.com/2023/01/piegusek.html
Dawno nie robiłam pieguska. Tak jakoś mi się przypomniało i musiałamkoniecznie zrobić. Pamiętam to ciasto z dzieciństwa. Bardzo je lubiłam i lubiędo dziś. Lubię ten strzelający między zębami mak :)Piegusek, to ciasto babkowe z dodatkiem maku.Jego przygotowanie nie zajmie Wam wiele czasu.Po upieczeniu ciasto można posypać cukrem pudrem,...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537