Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2014/03/pestka-i-co-dalej.html
Bardzo lubie towarzystwo roslin ( oj, duzo mam do podlewania, duzo ).Kolejne awokado zjedzone.Popatrzcie na jego pestke : czy nie jest idealna ? Taka gladka, ksztaltna ? Az zal ja wyrzucac ! Proponuje wlasna hodowle awokado :) Co prawda jeszcze nie doczekalam sie owocow, ale kto wie.....Skladniki :pestka z awokadoprzezroczyste naczynie z woda3 wykalaczkiPrzygotowanie : &nbs...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510