Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2019/10/tez-zastanawiacie-sie-czasami-co-zrobic.html
Tez zastanawiacie sie czasami co zrobic z miesem, ktore zostalo Wam z rosolu ?Nie ma nic prostszego jak przygotowanie pasty na kanapki.Wystarczy zblendowac, doprawic do smaku i mamy super paste.Mozna ja przechowywac bez pasteryzacji kilka dni w lodowce.Jesli zas macie sporo tego miesa to paste mozna zapasteryzowac. Pasta drobiowa z marchewka
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 22
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532