Źródło: http://www.czteryfajery.pl/2014/02/paksam-ciastka-z-sezamem-i-kardamonem.html
Dostalem od Alego kilka ksiazek kucharskich dla Oli.Opisalem to na naszym drugim blogu w poscie Rewanz po saudyjsku (tutaj link) Na szczescie oprocz wersji arabskiej, ksiazki zawieraja tez tlumaczenie na jezyk angielski, wiec Malzonka Ma Aleksandra nie powinna miec klopotow z nowymi przepisami :)Zreszta juz jeden wyprobowala - przepis ponizej Skladniki 3 szklanki maki pszennej3 cale jajka 1 szkl...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1705
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507