Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2016/04/pakora.html
Wczoraj bylam w Poznaniu na warsztatach kuchni indyjskiej - lal! nie moglo byc lepiej pod katem tematu, prowadzacego i uczestnikow, moglo tylko byc stanowczo lepiej z moim samopoczuciem. Dziwnym trafem, choc rano bylam zdrowa, okazalo sie ze juz po poludniu mialam goraczke, klasyczne grypowe dreszcze i lamanie w kosciach. A tu akurat cale to wspaniale gotowanie i poznawanie indyjskich smakow, ktor...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1720
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1522