Źródło: https://kochamlubiegotuje.blogspot.com/2016/05/pyszna-owsianka-na-pyszny-poczatek-dnia.html
Pyszna owsianka na pyszny poczatek dnia lub jego zwienczenie. Najczesciej owsianki jem na kolacje, poniewaz rano nie mam tyle czasu i checi aby przed praca szykowac sobie takie smakolyki. Zreszta karmelizowany rabarbar tez podkradlam gdy robilam te drozdzowki:) Jak to sie mowi, chwycilam dwie sroki za jeden ogon a owsianka wyszla przepyszna!Skladniki:200 ml mleka4 lyzki platkow owsianychcu...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507