Źródło: http://kuchniaukrysi.blogspot.com/2017/06/migdaowe-babeczki-na-biakach-z-owocami.html
Tak sie zlozylo, ze ostatnio nazbieralam troche bialek. Teraz, kiedy jest cieplo robie lody. Jesli robie z zoltkami, to bialka zamrazam. A potem, kiedy potrzeba zrobic jakis deser z uzyciem bialek, mam jak znalazl. Dzisiaj mam dla Was przepis na wykorzystanie 11 bialek...Tak wiec z moich zamrozonych/rozmrozonych bialek upieklam male babeczki z poziomkami i truskawkami. Doskonale ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478