Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2017/08/letni-koktajl-owocowy.html
Po pysznym serniczku czas na pyszny koktajl owocowy.Latem pijemy go duzo.Przewazaja te na maslance i z owocami.Takie najlepiej nam smakuja i zawsze inaczej bo staram sie dawac inne owoce.Nawet jesli nie ma upalu to warto wypic szklaneczke koktajlu.Rozwin i czytaj przepis :
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533