Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2015/09/kwasnica-po-mojemu.html
Od kilku dni na dworze pogoda iscie jesienna.Mam wiec dla Was dzis kwasnice w mojej wersji.Pyszna, rozgrzewajaca.Nie jadlam takiej typowej kwasnicy ale mam nadzieje, ze moja wersja jest bliska oryginalowi.Zapraszam po przepis.Rozwin i czytaj przepis :
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533