Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2017/09/kruche-z-jabkiem-i-brzoskwinia.html
Dzisiaj upieklam ciacho kruche z jablkiem i brzoskwinia na pysznej piance.Jak wiadomo takie ciacha smakuja jeszcze cieple jak to jest w przypadku ciasto drozdzowych.Przepis znaleziony w internecie wiec nie wiem kto jest jego autorem.Faktem jest, ze przepis jest juz stary i nie jest nowoscia.Ale jedno jest pewne, jest smaczne.A do takiego ciacha swietnie sie sprawdzi pyszna herbata ze sklepu majace...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533