Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2015/06/konfitura-z-rabarbaru.html
Byly drozdzowki z rabarbarem, czas na zamkniecie go na zime w sloiki. Mam go sporo, dostalam od sasiadki. Troche zamroze a reszte przerobie. Dzis konfitura z samego rabarbaru. Kolorem nie powala ale jest pyszna.Rozwin i czytaj przepis :
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533