Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2021/03/konfitura-z-czerwonej-cebuli.html
Od wielu lat robię ją na Wielkanoc, bo jest doskonała do wędlin i pasztetów. Zamykam ją na gorąco w słoiczkach*, by móc w każdej chwili sięgnąć po ten pyszny dodatek.* tuż po przyrządzeniu, bardzo gorącą, przekładam do niewielkich słoiczków i od razu zakręcam, odwracam do góry dnem. Zimną przechowuję w lodówce do tygodnia.Składniki:5-6 średniej wielkości...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1720
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1522