Źródło: http://moniamieszaigotuje.blogspot.com/2015/02/kokosanki-ciasteczka-bezowe.html
Po pieczeniu paczkow, faworkow czy oponek zostaja nam bialka. Mozemy je zamrozic i wykorzystac za jakis czas lub od razu zrobic takie pyszne i proste ciasteczka kokosowe. Chrupiace na zewnatrz a w srodku pelne kokosu. Bardzo smakowaly nawet mojej coreczce, ktora kokosu ponoc nie lubi.skladniki:4 bialka (ok 150 ml)szczypta soli200 g drobnego cukru200-250 g wiorkow kokosowychBialka ubic na sztywna p...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1474