Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2013/10/kiszona-kalarepka-i-brokuy.html
Dzis podpowiem Wam jak zrobic cos pysznego malym nakladem pracy.Jesli kisicie ogorki to wode z kiszenia mozna wykorzystac do picia, bo ma bardzo duzo witaminy "C".Niektorzy pija ja na kaca bo szybko uzupelnia wyplukana z alkoholem witamine.Ja proponuje ja uzyc do kiszenia innych warzyw np, kalarepki albo lodygi brokula, ktora zazwyczaj wyrzucacie. Zapraszam sprobujcie. ROZWIŃ I C...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488