Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2015/12/jesienne-gotowanie-z-eta.html
Prawie zima przyszla, a ja jeszcze nie opowiedzialam Wam o bardzo milym spotkaniu - kilka tygodni temu po raz pierwszy (mam nadzieje, ze nie ostatni) kilka kochajacych gotowac osob wzielo udzial w warsztatach Szkoly Gotowania Eta. Zawsze mam problem z wyjazdem na warsztaty, bo najczesciej sa daleko, zazwyczaj w niepasujacych mi zupelnie terminach. Tym razem jednak gotowalismy w samym sercu n...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1722
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1525