Źródło: http://asiawkuchni.blogspot.com/2013/11/iii-miejsce-w-konkursie-gesina-na-dzien.html
Witajcie kochani:)Dzisiejszy wpis jest specjalny :)Pisze caly czas z usmiechem na twarzy:),bo i powod dla mnie jest nie byle jaki!Pamietacie jakis czas temu pisalam Wam o konkursie do ktorego dostalam zaproszenie wzielam udzial a moj przepis konkursowy podawalamtuW konkursie Gesina na dzien sw Marcina organizowanym przez restauracje Halka w Warszawie&nb...
Witajcie:)Ostatnio duzo sie dzieje, dlatego tez... ⇖ 622
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493