Źródło: https://ewa-wkuchni.blogspot.com/2015/09/galaretko-borowko-biszkoptowiec.html
O tym niby deserze na zimno wspominala mi sasiadka. Że smaczny i malo przy nim roboty. Ale ona robila go z truskawkami. Truskawek juz brak wiec zrobilam go z borowkami. A nazwe wzielam ze skladnikow. No nie zupelni bo powinnam jeszcze dodac smietanowiec, ale niech juz tak zostanie. A deser zrobiony na szybko jako, ze mialam pracowite dni ostatnio bo pieklam ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533