Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2016/12/doskonae-ciasto-z-trzema-kremami.html
Jutro prawdopodobnie bedzie dla mnie bardzo przyjemny dzien, i pewne wazne wydarzenie. By je uczcic, upieklam to ciasto - jestem z niego bardzo zadowolona, bo jest przepyszne. Choc wydaje sie skomplikowane i pracochlonne, tak naprawde przygotowanie calosci zajmie nie wiecej niz 2 godziny, wliczajac w to czas pieczenia. Ciasto jest bogate smakowo, delikatne i aksamitne. Jasny i ciemny biszkop...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1722
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1525