Źródło: http://sio-smutki.blogspot.com/2016/04/ciasteczka-z-wisniami.html
Zachcialo sie....O 7 rano pieklam ciasteczka :)Oj tam, oj tam. Przeciez nie na sniadanie ;)Bardzo dobre ciasteczka moi Drodzy, z mamina konfiturka wisniowa, taka mocno wysmazona, odlozona na specjalne okazje. Ciasto kruchutkie, slodziutkie, konfiturka mniamusna... Wymarzone do kawy! do popoludniowej herbatki!Skladniki (15 sztuk):1,5 szklanki maki pszennej T 500, polecam Mlynomag2 czuba...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1712
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510